Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 << Нейтральна територія >>

Перейти донизу 
3 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Про боротьбу за існування   << Нейтральна територія >> - Сторінка 3 Icon_minitimeПт Травень 28 2010, 20:15

Oleksa. пише:
Василь Васьківський пише:
Oleksa пише:

Ну яка боротьба за існування може бути в суперечці, між двома анонімами, на будь-якому форумі, з приводу з "пальця висмоктаних" питаннь?
Відстоювання своєї позиції і є людською формою боротьби за існування: відстояв - значить „пан“, а не відстояв – значить „пропав“!
Я так не вважаю. При обговоренні "світоглядних позицій" (як і багатьох інших), не йде ніякої боротьби за існування. Ну що "загрожує" віруючому, якщо атеїст не приймає його точку зору? Чи може вболівальника
"Шартаря" переконати допис фана "Динамо" в тому, що його команда гірша?
Боротьба йде за "примарну першість" -- бо емоційні "вихлюпи" (за моім уявленням), що супроводжують, в переважній більшості такі суперечки (і "інтерес глядачів" -- бо вони, також є "дійними корівками" при цьому), дістаються Тим хто "за кадром" (за Вашим уявленням -- я розумію -- "кіна немає". І все воно ось тут -- на поверхні).


Я якраз і мав на увазі те, що справжньої боротьби за існування тут немає, а є лише емоції. Просто, людина є такою істотою, яка живе емоціями, а не самою боротьбою за існування. А емоції і є формою, механізмом здійснення боротьби за існування. Так що, можете вважати, що тут між нами розминання немає!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
 
<< Нейтральна територія >>
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Людська актуальність :: релiгiя-
Перейти до: