Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Коли сходило сонце над краєм моїм

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Роксана
Гість




Коли сходило сонце над краєм моїм Empty
ПовідомленняТема: Коли сходило сонце над краєм моїм   Коли сходило сонце над краєм моїм Icon_minitimeНд Бер 22 2009, 22:41

Гарно було б започаткувати літературні повідомлення. Це може бути вірш, проза, щось цікаве про письменників, про видання нових книг і т.д.
Ось один з моїх віршів.

----------------------------------------

Коли сходило сонце над краєм моїм
І будило зі сну тихі води,
Покотилися хвилі потужні, вільні,
Розбивали каміння незгоди.

У бурхливім пориві родились думки,
Дозрівали й неслись в сині далі,
Відкривались шляхи, що зарослі були,
Будувались нові маґістралі.

Ти сьогодні вільна ,Україно моя,
У вінку кольористім воскресла
І нема берегів, щоб ділили тебе,
Бо в Дніпро ти веселку занесла.
.
Повернутися до початку Перейти донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Коли сходило сонце над краєм моїм Empty
ПовідомленняТема: Ідея продовження   Коли сходило сонце над краєм моїм Icon_minitimeПн Бер 23 2009, 13:39

Романтична хвиля прокотилась по Вкраїні і вона відновилась. А тепер вже настали трохи інші часи, бо до країни докотилась криза і треба українцям працювати над тим, щоб наслідки цієї кризи не повернули нас знову до безнадії. Кожен історичний період треба прожити повноцінно, не втративши енергії оновлення.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Роксана
Гість




Коли сходило сонце над краєм моїм Empty
ПовідомленняТема: Золоті слоава , пане Василю.   Коли сходило сонце над краєм моїм Icon_minitimeПн Бер 23 2009, 14:06

-Кожен історичний період треба прожити повноцінно, не втративши енергії оновлення.-

Енергія, це рушійна сила у будь який період розвитку. Я спостерігаю відновлення гордости у молодих людей в Україні. Вони цікавляться своїм майбутнім. Включаються у дії відновлення . Навіть те, що вони не довіряють сьогоднішньому проводові України, це вже осяг. Молодь бачить надуживання і висловлюють своє обурення. Цей доріст колись стане нашим ростом, нашим суспільством. Читаю багато літературних творів нашої молоді. Багато з них пише верлібром і то лиш тому бо, як кажуть "хочемо бути самі собою", тобто вільно висловлювати свої думки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Коли сходило сонце над краєм моїм Empty
ПовідомленняТема: Re: Коли сходило сонце над краєм моїм   Коли сходило сонце над краєм моїм Icon_minitimeЧт Бер 26 2009, 13:14

Так, молодь оновить Україну. Я теж відчуваю енергію молодих. Моє покоління пережило агонію комунізму, а молоді пережили оновлення життя в країні. Цей особистий досвід оновлення є дуже важливим для того, щоб у людей була енергія жити. Хоч я теж спостерігав за оновленням країни здалека, але мій особистий досвід переповнений агонією комунізму, яка розпорошила мою енергію життя і зараз мені дуже важко зібрати цю енергію докупи.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Спонсорований контент





Коли сходило сонце над краєм моїм Empty
ПовідомленняТема: Re: Коли сходило сонце над краєм моїм   Коли сходило сонце над краєм моїм Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Коли сходило сонце над краєм моїм
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Мистецтво :: поезія-
Перейти до: