Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Какво да правя?

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Какво да правя? Empty
ПовідомленняТема: Какво да правя?   Какво да правя? Icon_minitimeНд Бер 09 2008, 12:36

Ти не искаш да имаш нищо общо с мен, защото „мъдрувам“. Аз мъдрувам, защото нямам желание. Имам дефект. Намам връзка с нито една жена. И никога не съм имал. Влюбвах се, но, както се е оказвало, аз съм се влюбвал в жена създадена от моето въображение, и докато дистанция между мен и жената, която ми събуждаше въображението, докато тази дистанция не е преодоляна, има някакъв стимул, някаква надежда, някаква въображаема любов. Но, когато се установи реален контакт, започва разминаването, жената започва да се афектира, и аз започвам да разбирам, че не ме е привличала жената, а спонтанното желание, което се пробужда, когато мисля за нея и фантазирам.

Но това желание не може да бъде удовлетворено, защото не намира обект, защото жената, която е във въображението ми, не съществува в действителност. Но какво става сега! Сега би трябвало да си върша работата, обаче, не мога да се съсредоточа, и всичко отива по дяволите! Ако имах някаква друга работа, която не изисква голямо творчество, щях просто да си я върша, дори и когато трябва да преодолявам известно напрежение или съпротива. Но тук аз трябва да генерирам идеи, да чета статии и книги, да създавам теории и да разрешавам фундаментални проблеми и по-дребни задачи. Обаче в главата ми е съвсем друг неразрешим проблем. Животът ми няма смисъл и той няма откъде да се появи, защото тази жена, която желая, е само продукт на моето въображение. Аз нямам жена. Има толкова много жени и всичките ми събуждат само съзерцателен интерес. Само че аз не мога да живея пълноценно без жена, която да ме привлича истински.

Ти си единствена жена, с която мога да забравя проблемите си, защото си чувствителна. Успокояваш ме , когато те виждам и усещам реакциите ти. Изглежда, че съм се объркал и виждам в теб майка си. Защото аз и с майка си изгубих връзка много отдавна; когато тя се разболя, бях само на 13 години, а тя е била само на 37. Отказвам се от сексуалните удоволствия, но не мога да се откажа от теб. Това означава цял живот да живея като човек, който се е отказал от майка си, от сестра си, от жена си. Защото аз наистина съм отшелник. Аз съм насаме със себе си. Макар че искам да съм с теб. От всичките жени само ти ме привличаш такава, каквато си. Без теб ще изкарам няколко месеца, но накрая ще съм съсипан.

Бъди с мен, моля те! Върни ми възможността да се чувствам пълноценно, когато те виждам! Успокой ме, защото сам не мога да се успокоя! Душата ми не намира покой без теб. Ти ли си това или съм се излъгал?

Моля те, бъди с мен! Имам нужда от присъствието ти. Аз бях болен. Агонията продължи прекалено дълго.

Предавам се на твоята милост.

Ако според теб аз заслужавам наказание, готов съм да го понеса. Но те моля, моля те да ми дадеш възможност да намеря спокойствието си с теб!

Моля те, ..., аз съм твой! Душата ми е в твоите ръце.

22.04.1996г. Още не съм наранен и се надявам.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
 
Какво да правя?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Різноманітності життя :: особисте життя-
Перейти до: