Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 << Нейтральна територія >>

Перейти донизу 
3 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 03:15

Василь Васьківський пише:
Дуже просто: кожна фізична система займає стани з мінімальною енергією, тобто віддає перевагу станам з меншою енергією. А енергія станів з негативною енергією є менша за енергію станів з позитивною енергією. Тому енергія всіх атомів і молекул є негативною, а позитивною є лише енергія повністю іонізованого газу. Така іонізація відбувається лише при дуже високих температурах, які означають неминучу смерть живого організму!
Зрозуміло. Й справді жодні білкові форми життя не здатні протистояти вогню. Хоча десь чув, що де-які бактерії живуть в кратерах діючих вулканів.

Але в даному випадку, чи не вказує це якраз на неенергетичну направленість форм існування.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 04:07

Oleksa пише:
Поза межами цього "кубу", та "пронизуючи" його, знаходиться Світ Невидимий, який не може бути зареєстрований фізичними приладами, проте здатний "взаємодіяти" з "нефізичною"/духовню "складовою" "експериментального зразка" -- людини.
Непогане порівняння. Утім ота "духовна складова" не може бути "експерементальним зразком", бо тоді б вона була прогнозованою, свого роду маріоненткою.
Ця "духовна складова", тимчасово поміщена в куб, мусить бути частиною отого всепронизуючого, необмеженого, позапросторового.

Oleksa пише:
Для проведення "досліду" Конструктор розміщує всередину створеного ним "експериментального зразка" дослідний екзампляр, який має здатність самовідтворення.
З якихось, незбагненних для нас причин (можливості самовдосконалення?для балансу?), у самому "зразку" зкладено "блок полярності":
Чому ж незбагненних. "Блок полярності" -- право вибору, якого у маріонентки не має. Надана свобода робить сам "зразок" подібним творцеві.

Oleksa пише:
-- Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! (Бут 2:17)
Якщо "грубо", то оці двя поняття -- добро та зло, або емоційний стан (і ті "енергії" які, при перебуванні в ньому, "віділяються"--саме це я вважаю головним.
Чому б головним не бути самому НЕ ЇЖ.
Тоді б і не було потреби відділяти добро від зла. Бо непослух і є зло.

Oleksa пише:
Людина була (можливо) досконалою за Задумом. Принаймні, "зони сором"язливості" (а сором у нас завжди асоціюється з якимось негарним, --"мінусовим" емоційно-- вчинком), вона не "відчувала"
Той, що бачить свій початок від творця, повинен вважати себе досконалим. Бо якщо ні, такий творцю не вірить й від творця себе відкидує.

Oleksa пише:
В тому що "механізм було запущено", бачимо вже на прикладі наступного покоління людей
Сама ж людина її волевиявлення, й було рушійною силою. Батківська Сила, -- взялася призупинити рух, що знаменує відхід.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 16:27

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Я розумію, але як фізична величина, енергія фізичної системи, якою є людина, є виключно негативною завжди!
Пане Василю Васьківський, енергія, про яку я веду мову, не є фізичною величиною! І розглядаю "не фізичну" "частину" людини, а "нефізичну" (яка, втім, має значний вплив на людину, як фізичну систему).

Ну от бачите: енергія є фізичною величиною, і всі про це знають. І раптом Ви заявляєте, що енергія не є фізичною величиною. Чи не вбачаєте тут якогось протиріччя?

Oleksa пише:

Василь Васьківський пише:
Відтак, те, що Ви називаєте "енергією", ніякою енергією не є, а є просто метафізичною конструкцією, яка позначає щось зовсім інше, ніж енергія....
...як фізичне явище.
Так! У тому "світі" де існує і діє ця енергія, інші -- відмінні від проявленого світу -- не лише енергіїя, а й "фізичні закони", "протони" й "електорни", інші закони взаємодії між ними...

Яким є зміст цих Ваших заяв? Ніяким!

Oleksa пише:

Василь Васьківський пише:
Тому називати цей конструкт енергією, як Ви це робите, є просто підміною понять, яка недопустима в коректній дискусії і в пізнанні взагалі
Ні, я не роблю підміни, просто я маю на увазі не лише "інше явище", але й таке, "існування якого" Ви просто відкидаєте (бо немає "фізичних підтвердженнь"). Підтвердження (в тому числі й фізичні) можливі лише у випадку "згоди" самого Світу невидимого на це. Тому, якщо:
Василь Васьківський пише:
Мені особисто це не заважає..
--Можна продовжити, тим паче, що
Василь Васьківський пише:
...для інших учасників дискусії це може створити зайві проблеми...
інших учасників не спостерігається (окрім пана Р.М., який Світ невидимий не відкидає, наскільки я розумію).

Те, що Ви вважаєте, що існує невидимий світ, ще не означає, що він є таким, яким Ви його вважаєте. Я вважаю, що він є зовсім іншим і не таким, яким його описуєте Ви!

Oleksa пише:
Спробую, тезисно, провести деякі паралелі свого розуміння "побудови Світу" та "розподілу Сил" з вченням Біблії.
( Доречі, -- якщо можна -- яке Ваше, особисто, ставлення до Біблії, пане Василю Васьківський? Що це, по-Вашому? Історичний твір, "підробка", ще щось...?).

Ну, й -- аби не "плодити Образів",-- мабуть візьму за основу, пропонований раніше "куб" -- наш видимий світ, з його фізичними законами, які діють в його "об"ємі", з нашим фізичним тілом, яке в ньому народжується, живе і помирає, з нашою "об"єктивною реальністю"...

Поза межами цього "кубу", та "пронизуючи" його, знаходиться Світ Невидимий, який не може бути зареєстрований фізичними приладами, проте здатний "взаємодіяти" з "нефізичною"/духовню "складовою" "експериментального зразка" -- людини.

Фізична складова (тіло) необхідна людині для "локалізації" нефізичної його частини. а, також, як -- в певних межах -- "інструмент впливу" на неї.
Моє особисте ставлення до Біблії ніяке, бо я її не читав. Читав лише євангелія. Те, що Ви вважаєте духовну складову частину людини нефізичною, є помилкою, бо нічого нефізичного в ній немає.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Oleksa   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 16:44

Трохи "пробіжуся по пунктах", пане Р.М. (не завжди встигаєш відповісти на поставлене запитання, або висловити свою точку зору):
Р.М. пише:
Боротьба не може бути нормою для цивілізованого світу. Це так у тварин.
Це дивлячись що розуміти під "цивілізацією", мабуть... Аби "більша частина" людини/людства не "обслуговувала" інтереси Світу Невидимого (і керувалася лише розумом), то такої мети досягти, гадаю, вдалося б досить швидко.
Ну давайте розглянемо один з прикладів.
Людина відкриває корисні копалини. Знахідить рішення як їх застосувати, задля полегшення свого фізичного існування (розорбляє, виготовляє, експлуатує технічні засоби).
Паралельно з цим "ланцюжком фізичного світу", "виростає" значно "масивніший" "ланцюг Світу Невидимого" (емоцій та бажаннь, що не можуть бути "зареєстровані". Але, що цікаво, -- в людини, навіть, "блокується" "сприйняття ненормальності"/оціночний фактор багатьох з них: -- ну так є, і по тому!.. В кращому випадку: -- Всі такі!; -- Так заведено/склалося і т.п. Ці емоції/бажання спонукають до певних дій в "світі фізичному"/проявленому):
-- іде боротьба між державами за самі родовища;
-- нові технічні рішення ("продукт світу фізичного") одразу проектуються на можливість застосування задля знищення собі подібних;
-- автомобіль,-- для прикладу -- який дійсно є "срєдство передвіженія", не лише вдосконлюється, але створюються "екслюзиви" з захмарними цінами на них (для чого? -- будити заздрість у багатьох людей, "годоючи" цими емоціями певні Сили Світу Невидимого);
-- мода -- те ж саме
-- особисте збагачення людини (мрії про це; самі засоби досягнення; "страхи" втратити...) при розумінні,
в принципі, не відповідності потреб та необхідного -- хай навіть не мінімуму -- а й "максимуму можливого" (споживання/використання). Ну який "фізичний сенс" в золотих кранах? Яку "вигоду" дає володіння ними? А тепер спроектуйте це на "світ емоцій". Якщо навіть про них ніхто не знатиме ("варіант
Гопсека"), сам власник, від їх споглядання та усвідомлення своєї "виключності" буде "дійною коровою".
Але,-- паралельно з цим,-- є ще купа старих як світ методів, що не потребують "модернізації". Тут і ревнощі (часто безпідставні. Можливо, навіть, найбільше саме вони -- адже які "картинки" може малювати уява! Які, у зв"язку з цим, переживання!), і заздрість, і безпричинний сум, і безпідставна тривога. Тут невеселі думи про те, "а як воно далі буде?" і картання себе за зроблені, колись, помилки... Та Ви й самі, безумовно, все це знаєте й можете доповнити ряд...

Це з іншої гілки:
Р.М. пише:
Oleksa. написав:
Частина енергій (певної частоти), дійсно нами відчувається й сприймається. Реакцією на них є скорочення певних груп м"язів (не лише, але це легше "зафіксувати").
Ящо нам хороше, у нас, в певній послідовності, напружуються одні групи м"язів. Якщо виникає почуття тривоги -- інші. При вирішенні якоісь проблеми, ми насуплюємо чоло. Коли гніваємося -- також (але "по іншому"). Звісно, "офіційне потрактування" зведе все до "біохімічних процесів в організмі", ну та я не збираюся з ним дискутувати --"перемогти" його у мене немає шансів...

Але ж це лише вказує на нашу залежність, в даному випадку від м'язів, як того додатку.
Очевидно мала б бути енергія чистіша, самодостатня.
Ні -- я мав на увазі скорочення деяких груп м"язів, як наслідок стану( мимовільна реакція не стан) людини (проте--якщо пам"ятаєте варіант з "примусовою посмішкою" -- "провідник може пропускати струм і в зворотньому напрямку" Smile )
Ну Ви ж знаєте що є Енергії, на які навіть ".. Чини Ангельскі дивитися не сміють..". В принципі, духовний розвиток людини (я не пов"язую його з "набожністю" і т.п. За моїм уявленням людина, що максимально виконує своє Призначення/Покладені надії, людина, яка не "годує Темних" вчинками та емоціями/думками. людина яка своїми діями не провокує на це інших0 залежить від іí "чистоти". Цей стан є "динамічним" (в той чи інший бік). "Чистіша" людина здатана сприймати більш Тонкі енергії. Проте, в будь-якому випадку, цей "Процес" "Коригується" (без відома людини, але в іí інтересах Smile ).
Р.М. пише:
Коли ж усе як кажуть побарабану, тоді й погляд відречений, в якому уже сердитий губиться.
Не подумайте що я якийсь мізантроп, хоча останніми часами й справді не відчуваю потреби у товаристві (знайти себе в товаристві мені легко). .
Це нормальний "прояв". "Вектор" людини, що "працює на світ фізичний" направлено назовні. В періоди, коли ми намагаємося пізнати Світ Невидимий, цей "вектор" спрямовується всередину (зовнішні подразники завжди заважають)
Р.М. пише:
Oleksa написав:
Поза межами цього "кубу", та "пронизуючи" його, знаходиться Світ Невидимий, який не може бути зареєстрований фізичними приладами, проте здатний "взаємодіяти" з "нефізичною"/духовню "складовою" "експериментального зразка" -- людини.

Непогане порівняння. Утім ота "духовна складова" не може бути "експерементальним зразком", бо тоді б вона була прогнозованою, свого роду маріоненткою..
Перечитав. Неначе не помилився/не зробив описку (буває й таке Smile ) -- у мене "складова ек-го зразка", а не "зразок". Втім, "маріонтками" ми ще й як буваємо (той же приклад безпідставних ревнощів, який згадано вище).
Р.М. пише:
Ця "духовна складова", тимчасово поміщена в куб, мусить бути частиною отого всепронизуючого, необмеженого, позапросторового.
Ваше доповнення не викликає запереченнь у мене.
Р.М. пише:
Чому ж незбагненних. "Блок полярності" -- право вибору, якого у маріонентки не має. Надана свобода робить сам "зразок" подібним творцеві..
Певно тут Ви, також, маєте рацію. Я ( оскільки "Технічного завдання" не читав Smile ), суто теоретично, звісно...
Р.М. пише:
Чому б головним не бути самому НЕ ЇЖ.
"Поєзд ушьол" -- зараз констатуємо те що є...
Р.М. пише:
Той, що бачить свій початок від творця, повинен вважати себе досконалим. Бо якщо ні, такий творцю не вірить й від творця себе відкидує.
Одна справа -- вважати, інша -- бути (втім--це я про себе).
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Oleksa   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 17:59

Я, аби було менше плутатнини, "свою" Smile енергію писатиму з великої літери. Розумію, що Ви все одно не погодитеся, втім, можливо, в такому випадку це, хоча б, викликатиме менше роздратування.

Втім, зроблю ще одну невеличку спроби, аби, якось порозумітися (не переконати!), про що йде мова.
Є слова, які в різних мовах звучать однаково, але означають різні речі. Подивившись словника (або показавши пальцем співрозмовнику-іноземцю) можна швидко порозумітися, що саме малося на увазі. Втім, навіть послуговуючись однією мовою, і вживаючи одне й та ж слово, ми не знаємо, настравді, точного "еквіваленту стану" людини, яке за ним стоїть. Ви наприклад, скажете:-- Мене дуже обурило підписання Януковичем домовленостей про продовження перебування Російського флоту в Криму!
І я Вам відповім: -- І мене надзвичайно обурило!
Чи є Ваше "просто обурило" еквівалентним моєму "надзвичайно обурило"? Чи може Ваше "більше"? А може "менше"? Ви ж чудово розумієте що у таких випадках (хай не в таких-- в "крайніх" -- знову ж таки, де "шкала"?) з нами "щось відбувається". Але "зареєструвати" ми можемо лише спітнілі долоні, підвищений тиск, чи почервоніле обличчя...

От про це -- світ відчуттів (частково) я й веду мову. Те що у Вас моя точка зору викликає заперечення, мене не дивує (я вже казав,-- це "вписується" в моє уявлення "Будови Світу"), проте мені не хотілося б, аби це несприйняття супроводжувалося якимось роздратуванням.
Василь Васьківський пише:
Ну от бачите: енергія є фізичною величиною, і всі про це знають. І раптом Ви заявляєте, що енергія не є фізичною величиною. Чи не вбачаєте тут якогось протиріччя?
Протиріччя є. Оскільки я користуюся терміном якому Ви ( погоджуюся що не лише Ви, а ще багато людей) надаєте цілком конкретне значення. Тому я й намагтимуся, надалі, писати його так -- Енергія.

Хоча ми часто використовуємо цей термін "не за призначенням". Я не знаю, що особисто Ви відчуваєте, коли кажуть, наприклад, "енергійна людина"; "енергійне виконання" (музичного твору); "... художник поклав кїлька енергійних мазків..",... тощо -- проте у мене "протесту" такі пасажі не викликають.
Василь Васьківський пише:
Яким є зміст цих Ваших заяв? Ніяким!
Ну, в "змісті" немає "вступу", "частини 1", частини 2" та "епілогу" Smile -- я жартую -- просто в доповнення нашого сприйняття термінів. Розумію що Ви --мали на увазі не те, що, російською, звучить як "содержаніе" (а ще ж і жінки бувають "на содержаніі" Smile ), а те -- що "смисл".

Іншими словами -- навіщо ти, чоловіче, цю маячню сюди тулиш?

Це моє, приватне, бачення деяких процесів, що відбуваютья в людині, групах людей, суспільстві... Як і кожен з нас я, гадаю, маю право на помилку. Я не стверджую що все саме так і є. Більш того, я впевнений що сприйняття реальності (що це таке, в дійсності -- реальність? Smile ) не може бути абсолютно однаковим, навіть у двох людей...
Василь Васьківський пише:
Те, що Ви вважаєте, що існує невидимий світ, ще не означає, що він є таким, яким Ви його вважаєте. Я вважаю, що він є зовсім іншим і не таким, яким його описуєте Ви!
Тепер без жартів та іронії (дружньої) -- я абсолютно погоджуюся з виказаним Вами! Світ, на моє переконання ("частина його". Але "вагома"), дійсно, повертається до кожного з нас "іншим боком". Але буває, що "точки спостереження" (в даному випадку,-- я не про нас з Вами Smile ), знаходяться "поряд". Тоді виникають ситуації коли у співрозмовників більше спільного в "розумінні".
Хоча -- Ви гадаю погодитеся -- не так вже багато людей на цю тему задумується ( і одразу питання --
"А чому?". Певен що Ваша відповідь не співпаде з моєю! Smile ).
Василь Васьківський пише:
Моє особисте ставлення до Біблії ніяке, бо я її не читав. Читав лише євангелія. Те, що Ви вважаєте духовну складову частину людини нефізичною, є помилкою, бо нічого нефізичного в ній немає.
Я вже трохи заплутався (що не дивно, з нашим з Вами абсолютно різним підходом) -- то є фізичне? Чи просто не існує духовного?
Якщо Ви не проти, то я просто викладатиму свої погляди (а Ви -- свої, за бажання). Ну й можна обмінюватися думками ( "Світу Невидимого не існує" -- теж годиться), хоча б з деяких питаннь...

Хоч я й "забив за собою", наче б то, "Нейтральну територію" Smile -- форум то Ваш. Ви тут і господар і суддя,
і "судовий виконавець"... Так що остаточне рішення за Вами. Я "оскаржувати" (і ображатися) не буду Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 15 2010, 21:49

Oleksa пише:
Це дивлячись що розуміти під "цивілізацією", мабуть... Аби "більша частина" людини/людства не "обслуговувала" інтереси Світу Невидимого (і керувалася лише розумом), то такої мети досягти, гадаю, вдалося б досить швидко.
Ну давайте розглянемо один з прикладів.
Людина відкриває корисні копалини. Знахідить рішення як їх застосувати, задля полегшення свого фізичного існування (розорбляє, виготовляє, експлуатує технічні засоби).
... а далі стається землетрус, цунамі, падає метеорит похлещє тунгуського й на тому уся боротьба закінчується. Й куди подівся увесь розум?.. Нема ради з такою "цивілізацією", і голову в пісок занурювати не варто, бо таке може статися у будь-який момент, як от в літаку під Смоленськом, з людьми здавалось би успішними, керованими розумом.
А ви кажете проблема в негативних емоціях. Воно то так, але "завдячуючи" цим емоціям ми й прив'язуємо себе до цієї цивілізації. Позбувшись же духовного негативу, -- тим самим віддаляємо себе від цього світу. Себто користь від такої боротьби уже для іншої цивілізації, де іржа не зточить і хробак не з'їсть.

От уявіть собі досконалу у розумі й довершену в емоціях людину. Що їй робити на цьому світі?..
Одне, що й летіти до зірок .. (шкода Голуба тут немає)


Oleksa пише:
-- автомобіль,-- для прикладу -- який дійсно є "срєдство передвіженія", не лише вдосконлюється, але створюються "екслюзиви" з захмарними цінами на них (для чого? -- будити заздрість у багатьох людей, "годоючи" цими емоціями певні Сили Світу Невидимого);
А можливо, не даючи їм поживи, знищувати оті Сили Світу Невидимого, тамуючи у собі заздрість, гнів й тому подібне.



Oleksa пише:
В принципі, духовний розвиток людини (я не пов"язую його з "набожністю" і т.п. За моїм уявленням людина, що максимально виконує своє Призначення/Покладені надії, людина, яка не "годує Темних" вчинками та емоціями/думками. людина яка своїми діями не провокує на це інших0 залежить від іí "чистоти". Цей стан є "динамічним" (в той чи інший бік). "Чистіша" людина здатана сприймати більш Тонкі енергії.
А в чому на вашу думку полягає ота тонкість і чистота?


Oleksa пише:
Проте, в будь-якому випадку, цей "Процес" "Коригується" (без відома людини, але в іí інтересах Smile ).
Чому ж без відома. Ви ж про це знаєте Smile. А хтось вірить у це ..


Oleksa пише:
Р.М. пише:
Той, що бачить свій початок від творця, повинен вважати себе досконалим. Бо якщо ні, такий творцю не вірить й від творця себе відкидує.
Одна справа -- вважати, інша -- бути (втім--це я про себе).
Для цього й віра в прийдешність. ВІРЮ ЩО БУДУ.
Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 16 2010, 12:56

Oleksa пише:
Втім, навіть послуговуючись однією мовою, і вживаючи одне й та ж слово, ми не знаємо, настравді, точного "еквіваленту стану" людини, яке за ним стоїть.
Але ми знаємо, що ці стани є фізичними станами і що ніяких „нефізичних“ станів у людини немає. А хто стверджує, що стани людини не є фізичними станами, той помиляється.

Oleksa пише:
От про це -- світ відчуттів (частково) я й веду мову. Те що у Вас моя точка зору викликає заперечення, мене не дивує (я вже казав,-- це "вписується" в моє уявлення "Будови Світу"), проте мені не хотілося б, аби це несприйняття супроводжувалося якимось роздратуванням.
Роздратування тут немає. Просто я Вам вказую на помилкові твердження.

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Ну от бачите: енергія є фізичною величиною, і всі про це знають. І раптом Ви заявляєте, що енергія не є фізичною величиною. Чи не вбачаєте тут якогось протиріччя?
Протиріччя є. Оскільки я користуюся терміном якому Ви ( погоджуюся що не лише Ви, а ще багато людей) надаєте цілком конкретне значення. Тому я й намагтимуся, надалі, писати його так -- Енергія.

Хоча ми часто використовуємо цей термін "не за призначенням". Я не знаю, що особисто Ви відчуваєте, коли кажуть, наприклад, "енергійна людина"; "енергійне виконання" (музичного твору); "... художник поклав кїлька енергійних мазків..",... тощо -- проте у мене "протесту" такі пасажі не викликають.
З цього зовсім не випливає, що енергія не є фізичною величиною, або що йдеться про стани, які не є фізичними.

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Яким є зміст цих Ваших заяв? Ніяким!
Ну, в "змісті" немає "вступу", "частини 1", частини 2" та "епілогу" Smile -- я жартую -- просто в доповнення нашого сприйняття термінів. Розумію що Ви --мали на увазі не те, що, російською, звучить як "содержаніе" (а ще ж і жінки бувають "на содержаніі" Smile ), а те -- що "смисл".

Іншими словами -- навіщо ти, чоловіче, цю маячню сюди тулиш?

Це моє, приватне, бачення деяких процесів, що відбуваютья в людині, групах людей, суспільстві... Як і кожен з нас я, гадаю, маю право на помилку. Я не стверджую що все саме так і є. Більш того, я впевнений що сприйняття реальності (що це таке, в дійсності -- реальність? Smile ) не може бути абсолютно однаковим, навіть у двох людей...
Ви маєте право помилятись, а я Вам вказую конкретно, в чому саме Ви помиляєтесь.

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Те, що Ви вважаєте, що існує невидимий світ, ще не означає, що він є таким, яким Ви його вважаєте. Я вважаю, що він є зовсім іншим і не таким, яким його описуєте Ви!
Тепер без жартів та іронії (дружньої) -- я абсолютно погоджуюся з виказаним Вами! Світ, на моє переконання ("частина його". Але "вагома"), дійсно, повертається до кожного з нас "іншим боком". Але буває, що "точки спостереження" (в даному випадку,-- я не про нас з Вами Smile ), знаходяться "поряд". Тоді виникають ситуації коли у співрозмовників більше спільного в "розумінні".
Хоча -- Ви гадаю погодитеся -- не так вже багато людей на цю тему задумується ( і одразу питання --
"А чому?". Певен що Ваша відповідь не співпаде з моєю! Smile ).
Нажаль, я не зрозумів запитання. Чому що?

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Моє особисте ставлення до Біблії ніяке, бо я її не читав. Читав лише євангелія. Те, що Ви вважаєте духовну складову частину людини нефізичною, є помилкою, бо нічого нефізичного в ній немає.
Я вже трохи заплутався (що не дивно, з нашим з Вами абсолютно різним підходом) -- то є фізичне? Чи просто не існує духовного?
Якщо Ви не проти, то я просто викладатиму свої погляди (а Ви -- свої, за бажання). Ну й можна обмінюватися думками ( "Світу Невидимого не існує" -- теж годиться), хоча б з деяких питаннь...
Духовне існує, тільки воно є фізичним, хоч і не є „світом речей“. Про їх фундаментальну відмінність я вже писав тут.

Oleksa пише:
Хоч я й "забив за собою", наче б то, "Нейтральну територію" Smile -- форум то Ваш. Ви тут і господар і суддя,
і "судовий виконавець"... Так що остаточне рішення за Вами. Я "оскаржувати" (і ображатися) не буду Smile
Як адміністратор форуму я можу розділяти чи об’єднувати теми. Також я повинен слідкувати за порушеннями правил. Але це не дає мені ніякої „варховної влади“ над дискусією. Існує лише світ людей і немає ніякого „верховного судді“ над людьми. Це стосується також і дискусій на форумі.


Останній раз редагувалося: Василь Васьківський (Нд Травень 16 2010, 20:10), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 16 2010, 19:48

Oleksa пише:

Це дивлячись що розуміти під "цивілізацією", мабуть... Аби "більша частина" людини/людства не "обслуговувала" інтереси Світу Невидимого (і керувалася лише розумом), то такої мети досягти, гадаю, вдалося б досить швидко.
Ну давайте розглянемо один з прикладів.
Людина відкриває корисні копалини. Знахідить рішення як їх застосувати, задля полегшення свого фізичного існування (розорбляє, виготовляє, експлуатує технічні засоби)..

Р.М. пише:
... а далі стається землетрус, цунамі, падає метеорит похлещє тунгуського й на тому уся боротьба закінчується. Й куди подівся увесь розум?..
Я з Вами погоджиюся, проте хотів звернути увагу на дещо інше -- саме на (в багатьох випадках) те, що стимулом до виготовлення багатьох речей є не їх доцільність а "щось інше"... в основі чого лежить.. ( не дуже вдале, певно, визначення, проте нічого кращого зараз в голову не приходить ) -- "бажання виділитися". І саме воно "експлуатується". Саме по собі це бажання, має "здорові корені" (за моїм уявленням), оскільки походить від внутрішнього розуміння людини своєї осібності, неповторності. Його "правильним продовженням", гадаю, є Творчість. Втім, спершу, йде "проміжний етап" -- сурогат, свого роду. Наприклад, показ моди. Творчість автора-модельєра, начеб-то, "плавно перетікає" на тих хто його виробами послуговується. І--часом--так і буває. В "штучних зразках", в екземплярах ручної роботи, дійсно присутня Енергетика автора (особливо в юверірних прикрасах). Сам цей "процес" не настільки простий -- далі вже включаються Енергетичні зв"язки між людьми. Скажімо і заздрісні погляди жінок і захоплені -- чоловіків, дійсно, дають такій особі "відчуття сили". Проте воно, хоча й "лоскоче нерви", є несправжнім, бо передається "транзитом" "за призначенням"...
Р.М. пише:
...А ви кажете проблема в негативних емоціях. Воно то так, але "завдячуючи" цим емоціям ми й прив'язуємо себе до цієї цивілізації.
Не зовсім так... Я просто звертаю увагу на "вагомий вклад" наших емоцій/реакцій/думок на всі ті процеси, які довкола нас відбуваються (на "розвиток цівілізації", чи на іí "вектор розвитку", за Вашим визначенням). Як там казали ще до нас? Хліба і видовищ? Так оце і є, думаю, дуже коротко сформульована теза про те, що "потрібно" Світу Видимому/фізичному, та Світу Невидимому/духовному.
Р.М. пише:
... Позбувшись же духовного негативу, -- тим самим віддаляємо себе від цього світу. Себто користь від такої боротьби уже для іншої цивілізації, де іржа не зточить і хробак не з'їсть..
Я, пане Р.М. так далеко не "сягаю" -- все більше "під ноги" дивлюся... Можливо Ви й маєте рацію.
Р.М. пише:
... От уявіть собі досконалу у розумі й довершену в емоціях людину. Що їй робити на цьому світі?

Я гадаю що такі люди мають бути... Що їм робити -- "воза перти", поки вони тут.. За всіх нас, в якісь мірі -- також.
Р.М. пише:
А можливо, не даючи їм поживи, знищувати оті Сили Світу Невидимого, тамуючи у собі заздрість, гнів й тому подібне.?
Та я пробую підвести мову десь до цього. Проте хотілося б, хоч "пунктирно" окреслити деякі "процеси". Оскільки просто заклики (навіть підкріплені цитатами), діють не настільки ефективно та тривало, як "шкурний інтерес" (ми з непідробним занепокоєння та співчуттям сприймаємо звістку про тисячні людські жертви від цунамі чи землетрусу, проте, якщо при цьому виникає зубний біль, або нас заливає сусіда зверху ці проблеми видаються нам значно важливішими) -- ніхто не хоче сам собі робити шкоду (спричиняти власними діями, собі ж, "зубний біль").
Oleksa пише:

В принципі, духовний розвиток людини (я не пов"язую його з "набожністю" і т.п. За моїм уявленням людина, що максимально виконує своє Призначення/Покладені надії, людина, яка не "годує Темних" вчинками та емоціями/думками. людина яка своїми діями не провокує на це інших) залежить від іí "чистоти". Цей стан є "динамічним" (в той чи інший бік). "Чистіша" людина здатана сприймати більш Тонкі енергії


Р.М. пише:
А в чому на вашу думку полягає ота тонкість і чистота?
Гадаю Ви не заперечуватимете, якщо я візьму "за основу" раніше вже розглянутий приклад:

<<...Стан людини для мене нерозривно пов"язаний з енергією. Ну давайте я ще раз "зайду по колу". Візьмемо фізичне поняття "коливання". Струна може бути в стані спокою, а може коливатися. Струна в стані спокою -- це, умовно кажучи, "мертва людина". Коливаючись струна створює звукові хвилі ("звукова енергія"). Коливатися струна може від фізичної дії на неї (умовно кажучи, це "зовнішнє втручання". Як правило "негативне". Хоча буває по-всякому), а може попавши в резонанс з "Зовнішніми коливаннями Системи" (останнє я б назвав "Призначенням". Але струна може бути "пошкоджена", і тоді "звук" який вона відтворюватиме, буде "не тим" на який розраховує Диригент. Таку "струну" можна або полагодити, і надати їй здатності "запрограмованого звучання", або вибракувати й "замінити" на нову). Ну й далі вже "ланцюгова реакція" -- як звучатиме при цьому "окремо взятий інструмент" (наскільки фальшиво). Як--"група смичкових". Як --весь оркестр...>>

В продовження цього Образу. Якщо на струну налипне якась "субстаніція" вона змінює свою "чутливість", резонує вже з іншим "звуком". Якщо іí "обмазати глиною", вона, скоріш за все, взагалі, втратить здатність "звучати"...

Людина за своє життя набирає на себе (переважно несвідомо) купу "бруду". Вкривається таким собі "панцирем" (як ота глина). І Тонкі Енергії просто не можуть до неї "пробитися". В прямому розумінні. Ви, можливо, скажете що досить справно молитися і цього досить... за моїми спостереженнями -- далеко не завжди. Будь яка "Робота з людиною" починається з іí "Чищення" (і Керує Процесом -- Небо).
Р.М. пише:
Чому ж без відома. Ви ж про це знаєте Smile. А хтось вірить у це ..
Я з розумінням сприймаю Вашу добру іронію, пане Р.М. Smile. Моє "знання" має під собою певну практичну основу. Але я можу "предметно" говорити лише за якийсь невеликий "сектор" (та й то не завжди, і іноді недомовками). Людині Дається рівно стільки, скільки Потрібно (проте, процес Пізнання є плинним). І іноді, порівнюючи, десь, навіть трішки "заздриш" Просто Вірі.
Віра -- це як юнацьке кохання. І жити в цьому Стані і приємно і Корисно.
А у мене -- це вже схоже на життя після весілля. Так --"одружувався не з примусу". На Долю не скаржуся, але вже з"являються якісь "Обов"язки": -- і хату замести, якщо треба, й около підвести, й клямку полагодити, і "вовків шугнути"...
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 16 2010, 19:59

Василь Васьківський пише:
Роздратування тут немає..

От знаєте, пане Василь Васьківський, цей термін я вжив не випадково.
Ви, звісно, краще за мене знаєте що у Вас відбулося, проте "Енергетика роздратування" відчувалася. Ваш стан при написанні, був станом людини чимось схвильованої. Саме у Ваших останніх дописах (сьогодні вже ні).
Можливо це було викликано якимись іншими причинами -- Вам видніше (щось по роботі, або з найбличжим оточенням)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 16 2010, 20:30

Oleksa пише:
Як там казали ще до нас? Хліба і видовищ? Так оце і є, думаю, дуже коротко сформульована теза про те, що "потрібно" Світу Видимому/фізичному, та Світу Невидимому/духовному.
Насправді, і видимий, і невидимий світ є світом фізичним. Про їх відмінності я вже писав тут.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeВт Травень 18 2010, 00:58

Василь Васьківський пише:
Насправді, і видимий, і невидимий світ є світом фізичним.
Видимий і невидимий світ це не те, що ми бачимо і те чого не видко, бо знаходиться за бугром.
Видимий і невидимий світ це сфери людського сприйняття. Зовнішньо/просторового і внутрішнього.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeВт Травень 18 2010, 10:04

P.M. пише:
Василь Васьківський пише:
Насправді, і видимий, і невидимий світ є світом фізичним.
Видимий і невидимий світ це не те, що ми бачимо і те чого не видко, бо знаходиться за бугром.
Видимий і невидимий світ це сфери людського сприйняття. Зовнішньо/просторового і внутрішнього.
Тобто це людська психіка.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeВт Травень 18 2010, 23:22

Василь Васьківський пише:
Тобто це людська психіка..
Майже... Я б сказав що людська психіка, це,-- в значній мірі, -- Інструмент сприйняття (взаємодії) з Світом Невидимим
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСр Травень 19 2010, 13:18

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Тобто це людська психіка..
Майже... Я б сказав що людська психіка, це,-- в значній мірі, -- Інструмент сприйняття (взаємодії) з Світом Невидимим
Й це означало б, що зачатки цього Невидимого Світу слід шукати у собі, а не десь зі сторони у виді "потусторонніх енергій".
Це ми земні зі сторони, що відлучилися від Батьківського.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 22 2010, 16:31

Це цитування з іншої гілки -- пана Р.М., про Чистилище -- я "перетіг" сюди:
Василь Васьківський пише:
Очищуватись треба й можна, поки є живим. Очищуйтесь, панове!
Погоджуюся й підтримую цього заклика!
Р.М. пише:
... однодумцям ні про що говорити, -- думки ж бо ті самі.
Так склалося, що людину яка мовчить, ми сприймаємо, спершу, як "загадку". Коли ж вона не відповідає на наше звертання, ми, підсвідомо, відчуваємо в ній загрозу для себе...

Рідко, але виникають ситуаціі, в яких ми починаємо "спілкуватися на рівні думок". Найчастіше такі випадки можна пригадати з -- трохи вже підзабутого Smile -- періоду залицяння/кохання. Не втигнеш подумати, а партнер вже (часом, також подумки) дає відповідь...

Але оце -- ( гарне означення Ви навели -- однодумці! ) -- трапляється ще рідше!
Коли між двома людьми виникає отакий "місточок" "мовчазного взаєморозуміння", я б радив, ні в якому разі не прушувати його якомога довше. А як же "традиція"? -- підкрадається звідкілясь провокаційна (і це дійсно -- Провокація проти Стану! Аби його знищити) думка і ми щось "бовкаємо". І оту "павутинку" розірвано. Максимально використовуйте такі моменти, залишаючись на тій же "тональності", на якій вони утворилися. В цей час іде "обмін інформацією" на більш якісному рівні -- слова-символи, що ЗАВЖДИ є недосконалими, поступаються місцю оцьому "Енергетичному Контакту" -- розумінню без слів. Розумінню Суті.
Р.М. пише:
... От ми зараз розмовляємо, хоч і не бачили один одного й голосу один одного не чули...
Напевно не раз таке траплялося з нами, що подумавши про близьку нам людину, і вирішивши (чомусь!) їй зателефонувати, чули в трубці: -- А я, тільки но, про тебе думав/збирався дзвонити!
Або ж самі так реагували на чийсь дзвінок...
Між людьми існують певні "сув"язі". Належать вони Світу Невидимому, проте, часто, проявляють себе в Світі "реальному". Практично завжди такі сув"язі існують між близькими родичами "по крові". Утворюються (а, затим, "пориваються" -- якщо ми забуваємо про людину, а чи лишаються -- коли пам"ятаємо) при знайомствах. Коли ми когось згадуємо,-- ця "сув"язь" є "активною". Проте є такі "сув"язі" і між людьми, що ніколи не бачили і,-- навіть,-- не знають про існування, одне одного...

По цим "каналам зв"язку", поміж іншого, може передаватися і наш емоційний стан, і проблеми нашого фізичного тіла. По цим "сув"язям", буває, людина отримує і інформацію про "надзвичайний стан" (проте, "підробки" -- також практикуються. Аби викликати у нас переживання з приводу надуманих/навіяних нам проблем).

Найбільш показовим випадком, для мене, була ситуація, в якій опинилася бувша колега. Жінка відпочивала на Чорному морі. Одного штормового дня, прогулюючись узбережжям, вирішила,-- не дивлячись на великі хвилі, -- пірнути зі скелі. Коли виринула, констатувала, що "недооцінила ситуацію". Кілька спроб самотужки вибратися з води не дали бажаного результату. Покликати на допомогу було, також, нікого -- місце досить малолюдне, завжди, а тут ще й негода... В решті-решт, якимось дивом жінка, таки, вибралася на берег. Знесилена повернулася до кімнати, яку знімала, й поринула в сон. Розбудив іí телефонний дзвінок від чоловіка, -- що, на той момент перебував на іншому континенті -- йому наснилося що його дружина втопилася...

Тому, якщо навіть не вірити у вищенаписане мною, з "профілактичною метою" варто утримуватися (коли це можливо -- тобто "відсліжуючи роздтатування") від "виплеску негативу".
Ну а проти цього:
Р.М. пише:
енергетика щирості й доброзичливості вкрай необхідна, як і для тих хто її сприймає, так і тим, хто її випромінює

хто ж заперечуватиме? Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСб Травень 22 2010, 19:26

P.M. пише:
Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Тобто це людська психіка..
Майже... Я б сказав що людська психіка, це,-- в значній мірі, -- Інструмент сприйняття (взаємодії) з Світом Невидимим
Й це означало б, що зачатки цього Невидимого Світу слід шукати у собі, а не десь зі сторони у виді "потусторонніх енергій"..
Я, пане Р.М., ще раз зауважу, що зовсім не наполягаю на "правильності" моєї точки зору. Але, раз вже вкотре заходить мова про це, висловлю своє бачення "розбіжностей" та "наслідків" які походять від "несиметричності сприйняття".

Почнемо... здалеку. Те що ми часто називаємо Духовним поступом/ростом... Для мене ознакою/початком його є момент, коли людина починає задумуватися не лише над тим що потрібне для "тіла"/шлунку. Хоча можна і не задумуватися, а діяти так за якимось "внутрішнім поривом" (така собі "неусвідомлена духовність", а чи Духовність від Бога) -- таке теж зустрічається. Як на мене цей Стан є "якіснішим" хоча б тому, що не примушує людину страждати, намагаючись якось, у власній голові, скласти "все до купи". Але "надмірна освічченість" змушує нас будувати усілякі "розумові конструкції". Слід зауважити, що це не завжди "погано", проте існує, на мою думку, як мінімум, два "напрямки розвитку":

1. Чоловік "будує" власне уявлення про світ (на основі виховання, отриманих знаннь, почутих і -- головне -- сприйнятих, відомостей, тощо...). Ця "схема" мені видається "кращою" (за варіант 2). Проте часто можна спостерігати "зростання" ідеї та іí носія. Людина, своє розуміння світобудови вже, десь, починає ототожнювати з собою (що в принципі, природньо -- так і має бути, проте, "до певної межі"). В цьому випадку спроба висловити іншу точку зору, сприймається людиною як... "загроза власній безпеці" (намаганням порушення "особистої цілісності") З відповідною реакцією.

2. Чоловік сприймає якусь теорію/догму/вчення. В цьому випадку він слідкує за дотриманням "букви й коми", ототожнюючи вже себе з цією "Структурою". Тут вже в "інакодумцях" він бачить загрозу не для себе, особисто, а для всієї "Надбудови", частиною якої він є. В залежності від "ролі" -- й реакція (скажімо, якщо він "почувається нігтем", то реакція буде не такою, якщо він відчуває себе "частиною імунної
системи"). Це -- "на пальцях". Без "занурення" в "Енергетичні процеси", які при цьому відбуваються.

Є варіанти, коли людині "Нав"язується роль" -- тоді він починає "полювання на відьом", вважаючи що саме це і є його Призначенням (а негативна Енергія, яку він при цьому "випромінює" йде ... ну Ви здогадуєтеся вже самі, напевно, куди).

Варіант (3), як на мене, є і продуктивнішим і безконфліктнішим (що при моєму підході, є плюс Smile ) -- орієнтуватися на самого себе (до чогось я ще не доріс; до чогось -- так і недоросту; але те що відчув, пояснив і перевірив, стає -- на якийсь період, можливо -- і справжнім і "твоїм"). При такому підході немає "ворогів" та "інакодумців" (в теорії. На "практиці" -- є, на жаль).
P.M. пише:
Це ми земні зі сторони, що відлучилися від Батьківського.
От на основі такого власного розуміння й слід будувати світогляд (але теж -- власний). Я не веду мову про те, що слід сумніватися в усьому (лише в тому, що викликає сумніви Smile. Згодом вони можуть і розвіятися -- не виключаю й такого).
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 14:43

Oleksa пише:
Я, пане Р.М., ще раз зауважу, що зовсім не наполягаю на "правильності" моєї точки зору. Але, раз вже вкотре заходить мова про це, висловлю своє бачення "розбіжностей" та "наслідків" які походять від "несиметричності сприйняття".
Знаєте, я свою точку зору завідомо визнаю неправильною, тому обираю Божу безкомпрмісну.

p.s. До речі, пан Георгій дався чути. Об'явивися на одному з релігійних форумів і грозиться мене зівдти поперти Smile
Його слова:
Ви проповідували її роками на "Майдані," тeпeр продовжуєтe проповідувати її тут. Cподіваюся, що цe у Вас нe вийдe і тут, як нe вийшло там.
http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?pid=360#p360
http://risu.org.ua/forum/viewtopic.php?pid=361#p361
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 17:48

Подивився за Вашим посиланням... Прикро мені -- чесно кажу.
Не суддя я нікому, проте шкода що отака "заруба" між двома, направду, симпатичними мені людьми (а пан Георгій -- нехай йому легенько гикнеться Smile -- ще й "м"якший" за Вас, вразливіший. Йому важче... Хоча він і "заматерів" за останній рік-півтора).
Свою точку зору лишаю при собі (як і під час вашої суперечки на сайті ФРД).
Може ви -- обидва -- мусите цим "перехворіти"? Буває й таке...
Якщо, дійсно, причина в цьому -- то пошвидше б (і без "рецидивів")!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 18:20

Василь Васьківський пише:

Oleksa пише:
Василь Васьківський пише:
Те, що Ви вважаєте, що існує невидимий світ, ще не означає, що він є таким, яким Ви його вважаєте. Я вважаю, що він є зовсім іншим і не таким, яким його описуєте Ви!
Тепер без жартів та іронії (дружньої) -- я абсолютно погоджуюся з виказаним Вами! Світ, на моє переконання ("частина його". Але "вагома"), дійсно, повертається до кожного з нас "іншим боком". Але буває, що "точки спостереження" (в даному випадку,-- я не про нас з Вами Smile ), знаходяться "поряд". Тоді виникають ситуації коли у співрозмовників більше спільного в "розумінні".
Хоча -- Ви гадаю погодитеся -- не так вже багато людей на цю тему задумується ( і одразу питання --"А чому?". Певен що Ваша відповідь не співпаде з моєю! Smile ).
Нажаль, я не зрозумів запитання.Чому що?
Я мав на увазі: -- а чому не задумуються? Хіба не цікаво, знайти відповідь?

Відповідь на таке "А чому?"-навздогін поясненню, часто є "нестандартною"...

Ну, наприклад, лікарі твердять що людина оптимістично налаштована, з жагою до життя, зазвичай, виходе переможцем в боротьбі з найскладнішими недугами.
На питання "А чому?" -- йде поясненя про "приховані резерви", "мобілізацію", і т.п.

Але мене цікавить інша сторона -- якщо це так і про це знаютьвсі хворі -- тоді А ЧОМУ не у всіх з них виникає таке бажання, такий Стан? Адже, за логікою, це не потребує якихось додаткових зусиль/витрат?

Якою буде Ваша відповідь?

Моя -- такою: -- ті, чий життєвий шлях вже закінчується (Доля така), підсвідомо (чи яке Вам означення буде більше до вподоби? -- вибирайте) "знають" про це. І можливість подібного бажання/настрОю, просто "Блокується" -- людям вже байдуже..
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
P.M.




Чоловік К-ть повідомлень : 52
Age : 64
Звідки : chicago il
Job/hobbies : теологія
Humor : нормально
Registration date : 25.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 18:51

Oleksa пише:
Подивився за Вашим посиланням... Прикро мені -- чесно кажу.
Не суддя я нікому, проте шкода що отака "заруба" між двома, направду, симпатичними мені людьми (а пан Георгій -- нехай йому легенько гикнеться Smile -- ще й "м"якший" за Вас, вразливіший. Йому важче... Хоча він і "заматерів" за останній рік-півтора).
Свою точку зору лишаю при собі (як і під час вашої суперечки на сайті ФРД).
Може ви -- обидва -- мусите цим "перехворіти"? Буває й таке...
Якщо, дійсно, причина в цьому -- то пошвидше б (і без "рецидивів")!

Знаєте, з однієї сторони це може й виглядає трохи кумедно, але з іншої усе може бути набагато серйозніше, exitus lethalis ..
Повернутися до початку Перейти донизу
http://yprotsiv@yahoo.com
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 19:33

та не до сміху, як на мене...
Взагалі -- є такий простий "тест".
Якщо хочеш скласти уявлення про Енергетику якогось Вчення -- подивися уважно на його адептів (послідовників).
Таким можеш стати (непомітно для себе) й ти...
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeНд Травень 23 2010, 19:41

Oleksa пише:
Якою буде Ваша відповідь?
Наскільки я зрозумів, Вас цікавить моє пояснення того, чому багато людей не задумуються, що в їх розумінні деяких питань є багато спільного? На мою думку, в запалі боротьби за існування люди віддають перевагу захистові своїх власних поглядів і значно менше зусиль покладають на зрозуміння поглядів інших. Часто в дискусіях на форумах трапляється, що двоє спорять, хоча їх погляди на певне питання не відрізняються. Це відбувається тому, що вони не можуть подолати психічну межу порозуміння, яка їх розділяє.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Oleksa




Чоловік К-ть повідомлень : 44
Age : 55
Звідки : Інтернет
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСр Травень 26 2010, 19:15

Василь Васьківський пише:
Oleksa пише:
Якою буде Ваша відповідь?
Наскільки я зрозумів, Вас цікавить моє пояснення того, чому багато людей не задумуються, що в їх розумінні деяких питань є багато спільного? На мою думку, в запалі боротьби за існування люди віддають перевагу захистові своїх власних поглядів і значно менше зусиль покладають на зрозуміння поглядів інших.
Ну яка боротьба за існування може бути в суперечці, між двома анонімами, на будь-якому форумі, з приводу з "пальця висмоктаних" питаннь?
Це якщо "логічно мислити". А якщо "емоційно"? З сотні (а то й більше) таких "дискусантів" знайдеться "один Свистович", що не "вихлюпуватиме негатив" (хоча може це робиться в "вишукано-прихованій формі"? Smile ), зі своїм "брехати не гарно"...
Адже людина, зазвичай, відповідає опонентові емоційно. Провокуючи його на "удар у відповідь". При тому що "реальних девідентів" такі суперечки не дають. Розмови про "самоствердження", це -- на моє переконання,-- також "проміжний ептап" ("Закулісних Провокаторів").
Василь Васьківський пише:
Часто в дискусіях на форумах трапляється, що двоє спорять, хоча їх погляди на певне питання не відрізняються. Це відбувається тому, що вони не можуть подолати психічну межу порозуміння, яка їх розділяє.
Так... погоджуюся... але я вважаю, що "коні не винні". Не сама людина, і "іí психіка"(в багатьох випадках)
"управляють процесом".
Повернутися до початку Перейти донизу
https://socys.forum2x2.ru
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeСр Травень 26 2010, 20:15

Oleksa пише:

Ну яка боротьба за існування може бути в суперечці, між двома анонімами, на будь-якому форумі, з приводу з "пальця висмоктаних" питаннь?
Відстоювання своєї позиції і є людською формою боротьби за існування: відстояв - значить „пан“, а не відстояв – значить „пропав“!

Oleksa пише:

Василь Васьківський пише:
Часто в дискусіях на форумах трапляється, що двоє спорять, хоча їх погляди на певне питання не відрізняються. Це відбувається тому, що вони не можуть подолати психічну межу порозуміння, яка їх розділяє.
Так... погоджуюся... але я вважаю, що "коні не винні". Не сама людина, і "іí психіка"(в багатьох випадках)
"управляють процесом".
Тут Ви помиляєтесь. Ніхто процесом не управляє, і, вкінці-кінців, все залежить від особистих якостей людини, яка бере участь в дискусіях на форумі. Тобто дискусія на форумі теж є формою осягнення єдности, здійснення якого залежить від особистого вибору: робити це чи ні, осягати єдність чи сваритись.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Oleksa.
Гість




<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitimeПт Травень 28 2010, 18:39

Василь Васьківський пише:
Oleksa пише:

Ну яка боротьба за існування може бути в суперечці, між двома анонімами, на будь-якому форумі, з приводу з "пальця висмоктаних" питаннь?
Відстоювання своєї позиції і є людською формою боротьби за існування: відстояв - значить „пан“, а не відстояв – значить „пропав“!
Я так не вважаю. При обговоренні "світоглядних позицій" (як і багатьох інших), не йде ніякої боротьби за існування. Ну що "загрожує" віруючому, якщо атеїст не приймає його точку зору? Чи може вболівальника
"Шартаря" переконати допис фана "Динамо" в тому, що його команда гірша?
Боротьба йде за "примарну першість" -- бо емоційні "вихлюпи" (за моім уявленням), що супроводжують, в переважній більшості такі суперечки (і "інтерес глядачів" -- бо вони, також є "дійними корівками" при цьому), дістаються Тим хто "за кадром" (за Вашим уявленням -- я розумію -- "кіна немає". І все воно ось тут -- на поверхні).
Уявіть собі суперечку "в стилі (згадуваного вже мною) Свистовича":
--так
--ні
--так
--ні
.....
Чи багато людей іí читатиме? Це як в кіно (на цей раз -- справжньому), -- повні зали збиратимуться на всякі "Зоряні війни", детективи, тощо... --так де є емоційне сприйняття (і чим воно більше -- тим
"краще"!)
Але є й "захисні бар"єри" в цій Великій Грі. Для того, аби не "поламати Механізм". Скажімо, розумом знаючи, що матері бувають різними (по відношенню до власних дітей), ніхто не буде сперечатися (в же в молодшому шкільному віці), чия мама краща...
Oleksa пише:

Василь Васьківський пише:
Часто в дискусіях на форумах трапляється, що двоє спорять, хоча їх погляди на певне питання не відрізняються. Це відбувається тому, що вони не можуть подолати психічну межу порозуміння, яка їх розділяє.
Так... погоджуюся... але я вважаю, що "коні не винні". Не сама людина, і "іí психіка"(в багатьох випадках)
"управляють процесом".
Василь Васьківський пише:
[Тут Ви помиляєтесь. .
Ну і як Ви уявляєте собі "процес осягнення єдності" з людиною що робить такі категоричні заявки? Smile
Василь Васьківський пише:
Ніхто процесом не управляє, і, вкінці-кінців, все залежить від особистих якостей людини, яка бере участь в дискусіях на форумі. Тобто дискусія на форумі теж є формою осягнення єдности, здійснення якого залежить від особистого вибору: робити це чи ні, осягати єдність чи сваритись.
Я вже, здається, неодноразово, висловив власну позицію, тому продовжувати не бачу сенсу...

Замість цього -- невеличкий "роздум на тему Осягнення"...
...я,-- коли випадає вільний час, та виникає таке бажання, -- продовжую "гратися" з цим словом (навмисне не шукаючи його в тлумачному словнику, та не зазираючи до наведеного Вами посилання на сайт).
Якщо від "сягати"/"сягнути":
-- дістатися того, що знаходиться дуже далеко. Часто -- не має певної межі -- неба, обрію;
-- зрозуміти першопричину події, явища;
-- "анігіляція відстані" (при міжособистих стосунках);
-- "подорож в часі"...
якщо "осягнути":
-- зрозуміти ("масштаб" події/ситуаціі);
Але якщо Осягнути (саме так -- з великої літри!) -- то у мене виходить Розуміння без "роботи розуму". Бачиш всю картину повністю (з усіма "нюансами", "півтонами" і навіть з тим чого "на ній" немає). Розумієш всі процеси що відбуваються. Бачиш всі взаємозв"язки та взаємодії...Всі причини і наслідки... Розумієш всю "структуру"... Бачиш своє місце в ній...
Гарно -- не висловити!
(а чи здійсненно?)...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





<< Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: << Нейтральна територія >>   << Нейтральна територія >> - Сторінка 2 Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
<< Нейтральна територія >>
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Людська актуальність :: релiгiя-
Перейти до: