Социс
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки

ФорумФорум  PortalPortal  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  Вхід  

Нова тема   ВідповістиЧастка | 

Країна Мрій- чи знаємо ми таку?

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Роксана
Гість

СтворюватиТема: Країна Мрій- чи знаємо ми таку?   Вт Бер 24 2009, 01:28

КРАЇНА МРІЙ

Сонечко протерло очі , позіхнуло ,потягнулося своїм промінням до землі, по дорозі розігнало хмарку , і глянуло на Країну Мрій. Ласкаво поцілувало перші квіти весни, які відкрили свої пелюстки та жадібно ловили сонячні зайчики, а ті пили срібні крапельки роси. Сонечко готове було збудити Країну Мрій і повернути бажання дії. Воно намагалося повернути розум і своїм теплим батьківським поглядом нагадати, що Мрії без діл нічого не дадуть.Сонце завжди ось так пробувало збудити країну. Минали століття, а Країна ховалася у тінь. Прокидалося тільки поле і говорило тисячними голосами. Все тут метушилися , жило. Працювало не тільки для себе, а для Країни. Ну це так у полі. А от місто ще не розуміло чому це воно мусить прокидатися і починати життя. Так хороше спиться при закритих вікнах . Темрява йому зовсім не шкодить. День це не для нього. День приносить турботу і треба думати, як же виповнити обіцянки для замріяної країні. Хочеться просто мріяти і це найкраще коли ти лежиш у своєму затишному куточку на своєму м’якому ліжку.
Ну ще час- до- часу вилізе з темряви, але сонце засліплює очі і тоді країні нічого не видно. А раз не видно, то й робити нічого. І знову іде спати. Те що з лісу повилазили різні звірі це не турбує Країну Мрій. Ну й нехай собі господарюють. А Країна МРІЄ! Мріє, що буде щастя. Буде так як колись було. А може воно ніколи й не було? Ну, це не важно. Головне, щоб добре виспатись, а там –якось воно та буде буде!
На початок Донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор

Чоловік К-ть повідомлень : 466
Registration date : 21.01.2008

СтворюватиТема: Життя без мрій   Вт Бер 24 2009, 12:37

Коли я був молодим, я часто собі мріяв. А тепер вже не мрію, тобто постарів. Щось переломилось в житті і я втратив свою енергію життя, тому навіть сприймаю подібні тексти як вигадки для дітей, які для мене вже не підходять. Не знаю, як мені вийти з цього стану і повернутись до почуття життя. Для мене життя наповнене напруженням, а не мріями. Таке собі життя без мрій...
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Роксана
Гість

СтворюватиТема: Без мрій життя втрачає сенс   Вт Бер 24 2009, 13:20

Дивлячись на нашу Україну, беручи під увагу її тисячилітню історію, це спонукало мене до написання цього коротенького ессею.
Мріяти це чудово! Мрії відтягують вас від буденщини і ви дістаєте крила для думки. Вона планує дії. І не можна лиш на цьому і зупинитись. Треба добре обдумане реалізувати. Інакше не може продовживатись життя.
Чи можна вас запитати, як ви опинилися в Болгарії? Чи ви тут на завжди, чи лиш на тимчасовому відрядженні? Може будучи далеко від батьківщини, вами опанувала ностальгія, а це натомість, приводить до пасивності всього оркужаючого. Є багато способів побороти таке почуття. Ось наприклад, гарний почин цей ваш форум. Однак не треба попадати у зневіру, бо мов ніхто не цікавиться цим вашим чудовим задумом. Справа в тому, що таких форумів багато. Це є приватні форуми і вони не є розповсюджені. Діють лиш ті, які при організаціях, пресі, підприємствах і т.д. Ви цікавитеся, ні, ви ЖИВЕТЕ філософією. Знайти подібного собі дуже тяжко. Я наприклад, хоч і цікавлюся філософією, як такою, не маю настільки знань, щоб вести на цю тему дискусію. Я просто послуговуюся логікою. Так що вибачте, коли я більше буду дописувати про життя, поезію, творчість. Це безумовно, якщо воно не йде всупереч вашому бажанню щодо функції цього форуму.
Ще одне персональне питання, на яке або відповідайте, а коли це заторкує глибину ваших приватних почувань,оминайте. Що сталося у вашому житті ,що кинуло вас у депересійне почуття?
Дякую що дозволили зайти і бути учасником вашого форуму.
На початок Донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор

СтворюватиТема: Re: Країна Мрій- чи знаємо ми таку?   Чт Бер 26 2009, 13:24

Цитата :
Дивлячись на нашу Україну, беручи під увагу її тисячилітню історію, це спонукало мене до написання цього коротенького ессею.
Мріяти це чудово! Мрії відтягують вас від буденщини і ви дістаєте крила для думки. Вона планує дії. І не можна лиш на цьому і зупинитись. Треба добре обдумане реалізувати. Інакше не може продовживатись життя.
Мені дуже подобається те, що Ви вмієте мріяти. В житті не дуже часто зустрічаються такі оптимісти. З Вами легко розмовляти, бо Ви не обтяжуєте розмову напруженням. Я намагаюсь уникати напруження, бо моя психіка є дуже вразливою. Тому продовжуйте мріяти! Нехай Ваші мрії допоможуть Вам реалізувати Ваші задуми. Я завжди радію жіночій творчості.
На початок Донизу
Роксана
Гість

СтворюватиТема: А я приймаю творчість   Нд Бер 29 2009, 14:13

Не тількі жіночу, а і чоловічу. Назагал я люблю класиків. Чомусь терпіти не можу"модернізації" в поезії. Це не творчість, а купа накиданих слів. Краще вже писти прозою. Тут ясно можеш висловити думку і не бавитися у загадки.
На початок Донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор

СтворюватиТема: Re: Країна Мрій- чи знаємо ми таку?   Пн Бер 30 2009, 16:29

Я теж не сприймаю постмодернізму, хоч в деякій мірі його розумію. Але нажаль постмодернізм проник в філософію й у мистецтво. На мою думку, він є хворобою, якою треба перехворіти, хоч виздоровлення й нескоро прийде. Людство зайшло в критичну фазу розвитку і це надовго.
На початок Донизу
Роксана
Гість

СтворюватиТема: Ми маємо багато спільного   Пн Бер 30 2009, 19:33

Так це хвороба! Ну може трошки загостро сказано, але згідна з тим що "треба перехворіти".
Не можу зрозуміти чому треба писати загадками. Я просто мабуть розминулась з "епохою". Все пішло вперед, а я залишилася з Бахом, Моцартом, Чайковським та іншими чудовими композиторами. Ну і так само із письменниками та поетами. Люблю класиків, і нічим цьому не зараджу, та і не хочу.
Smile
На початок Донизу
Oleksa

Чоловік К-ть повідомлень : 44
Job/hobbies : социст
Humor : немає
Registration date : 29.04.2010

СтворюватиТема: Re: Країна Мрій- чи знаємо ми таку?   Сб Травень 22 2010, 15:15

В переддень Св. Трійці ...
... Загадалося дитинство. Власне воно завжди згадується цього дня. Як нас, ще школярами молодших класів, "висаджували десантом" до бабусі - в невеличке село на Полтавщині.

Там відчувалася природність життя. В усьому. В пробудженні, зі сходом Сонця. В одноманітній та важкій - але без наріканнь на Долю - селянській праці.

Спостерігаючи за метушливими мурахами, чи працьовитими бджолами, завжди дивувався їх "цілеспрямованості" (на відміну від нашої "мрійливості"). У птахів тривав період "висиджування" - з ранку до вечора працьовитий "тато" шукав поживу, а "майбутня матуся", дивилася стривоженим оком на нас - цікавих - зважуючи, зриватися з гнізда (хто зна що у цих шибайголів на думці ?), а чи ще зачекати ...

... Підвечір бабуся кликали: - а підіть-но, которесь, на клинок, та вламайте клечення - зватра ж, бо, Трійця ...
Здіймаючи босими ногами куряву на шляху, ми бігли, навипередки, до, звжди закритого, клубу й ламали молоді липові пагони.
В хаті, свіжовимазану долівку, застелали лепехою та м "ятою. Клеченням прикрашався сволок і причілки. Біля Образів лежали пучечки польових квітів ...

Багато років спливло ... "Відчуття Свята", якось - само собою, - "розтяглося" аж на 50 днів. Немає для мене кращого "інтервалу" в році, аніж період від Паски до Трійці. Струменить якась "підвищена життєвість" - в усьому - на протязі цього терміну. З нетерпіння чекаєш на нього, й з сумом констатуєш що час збіг ... Так швидко ... Хоча, - якщо розібратися, - то це ж, майже, сьома чатина календарного року. Така собі "неділя року". "Святковий день", - без малого з двох місяців ... Але завтра він, вчергове, добігає кінця.

Бувало - після Служби, - цього дня, випивали з друзями по чарочці, розташувавшись на травичці у, - нині, вже, вщент вирубаному, - яблуневому університетському саду. Траплялося - спостерігали за лелекою який пінімався все вище й вище, доки не перетворювався в ледь помітну цятку (ніколи не думав що ці птахи здатні линути в таку височінь!), Кружляючи над дерев "янною Михайлівською церквою, що в музеї селища Пирогів .. .

А по-обіді, цього дня, частенько, йшов дрібний дощик ...
Чи дощитиме завтра? Побачимо ... Якщо так, то, - нехай - на щастя та здоров "я всім нам і Україні!
Зі Святом всіх!
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://socys.forum2x2.ru
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Країна Мрій- чи знаємо ми таку?   

На початок Донизу

Країна Мрій- чи знаємо ми таку?
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Мистецтво :: проза-
Нова тема   ВідповістиПерейти до: