Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Провокативна пропозиція

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Провокативна пропозиція Empty
ПовідомленняТема: Провокативна пропозиція   Провокативна пропозиція Icon_minitimeЧт Травень 08 2008, 13:10

Emika пише:


Книга Канигіна - це маячня, яка маскується під історичні дослідження.
Якщо простежити еволюцію письма, то можна помітити, що по-перше, одне письмо запозичується з іншого (адже простіше не винаходити велосипед, а скористатись досягненнями сусідів), по-друге (і це важливіше) - письмо з'являється лише там, де існує держава з розвиненою структурою. Можете навести родо-племінне суспільство, в якому використовується письмо? Тож у слов'ян появу писемності варто очікувати не раніше 9-10 ст., коли Русь набула досить складної соціальної структури, а від окремих племен, які існували поодинці, годі сподіватись писемності.



Тема мені сподобалась. Крім того, я знаю, що наявність такого алфавіту підтримує пан Анатолій Кондратьєв, якого погляди взагалі мені подобаються своєю визначною метафізичністю. Так от, в дусі постмодерної метафізики, пропоную розглянути гіпотезу, що слов’яни були якимсь історичним винятком, глухим кутом еволюції, які нічого, крім алфавіту, так і не спромоглись створити, і, оскільки не бачили для себе нічого ціннішого, крім цього алфавіту, так і залишились на початковій стадії цивілізаційного розвитку, не утворивши держави. Як Ви можете спростувати таку можливість?

Бажаю успіхів в метафізичному міфотворенні!

Джерело: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=10054&st=0&gopid=270921&#entry270921 .
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
 
Провокативна пропозиція
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Людська актуальність :: міфологія-
Перейти до: