Социс
Социс
Социс
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Социс

Социс є форум громадянської та філософської думки
 
ФорумФорум  PortalPortal  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Історія як ідеологія

Перейти донизу 
2 користувачів

Чи, на Вашу думку, є можливим відтворення історії виникнення Руси?
Можливо
Історія як ідеологія Vote_lcap100%Історія як ідеологія Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Неможливо
Історія як ідеологія Vote_lcap0%Історія як ідеологія Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не можу відповісти
Історія як ідеологія Vote_lcap0%Історія як ідеологія Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Усього проголосувало : 1
 

АвторПовідомлення
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Історія як ідеологія Empty
ПовідомленняТема: Історія як ідеологія   Історія як ідеологія Icon_minitimeПн Лист 11 2013, 15:19

Більшість письмових джерел історії України знищені, майже всі! Збереглась лише "Велесова книга", знайдена випадково. Але й неї заплювали й оголосили фальсифікатом. Чи може існувати нація без своєї історії? Вважаю, що не може, і місце знищеної історії, якщо її й далі не буде, неминуче займе міф! Прикладом є Біблія, яка є міфічною історією єврейського народу.

Альтернативою міфології є ідеологія. Саме такою може бути історія стародавньої Руси - ідеологічною. А саме: складовою національної ідеології українця є віра в те й переконання в тім, що "Велесова книга" є не підробкою, а єдиним автентичним русинським джерелом прадавньої української історії. Яка історія України витікає з такої ідеології української історії? Саме про це є наступна книга: Шпоть О.С. Про витоки української нації.

Мою увагу привернула наступна цитата, яку наводить пан Олексій: "Се бо антами були по руськолані, а раніше були русами і лишилися ними" (ВК.24б). Я розумію сенс цієї цитати так, що спочатку були русами, а після руськолані стали антами, далі знову стали русами. А руськолань - це щось типу роксоланьської воєнної демократії, яка охоплює й інші землі й народи, крім однієї землі й одного народу. Чи вірно я розумію цю цитату?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
shpotj




Чоловік К-ть повідомлень : 1
Age : 83
Звідки : м. Київ
Job/hobbies : пенсіонер
Humor : так
Registration date : 07.11.2013

Історія як ідеологія Empty
ПовідомленняТема: Руськолань   Історія як ідеологія Icon_minitimeСб Січ 11 2014, 00:56

Судячи з текстів дощечок 6д, 6г, 8, 22 русколань, це плем’я, що утворилося (згідно д.7з) із залишків населення, що не пішло за Щеком: " Тоді інша частина Щехова лишиля з русами, і так на тій землі утворила з ними русколань."
В дощ.34 слово з великої літери вжито для означення території, на якій мешкала русколань: " І так се земля наша простяглась од краю до краю, як Руськолань, заселена,..."
В 24б вжито "руськолань" в значенні часів (періоду), коли існувала руськолань:"Се бо антами були по руськолані, а раніше були русами і лишилися ними.
З повагою О.Шпоть
Повернутися до початку Перейти донизу
Василь Васьківський
адмiнiстратор
Василь Васьківський


Чоловік К-ть повідомлень : 618
Звідки : Софія
Registration date : 21.01.2008

Історія як ідеологія Empty
ПовідомленняТема: Re: Історія як ідеологія   Історія як ідеологія Icon_minitimeСб Січ 11 2014, 01:51

Дякую, пане Олексію! Я, нажаль, дуже мало знайомий з історією, але зустрічав згадки про Роксоланію, і в інтернеті: http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=historical&Number=1949629890&page=20&view=collapsed&sb=1&part=all&vc=1 . В енциклопедії читав, що у роксолан був матріархат та військова демократія. Явно, що це не те, що руськолані, але, виглядає, що роксолани теж були предками українців, хоч, можливо, це й міф. Також пан Анатолій Кондратьєв писав дуже цікаво про Оратанію, а також згадував, що Арджун - це молодий Ор. Це вже, справді, фантастика, яка є підтвердженням мого твердження, що українська історія є своєрідним видом ідеології.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.socys.narod.ru/carstvo.htm
Спонсорований контент





Історія як ідеологія Empty
ПовідомленняТема: Re: Історія як ідеологія   Історія як ідеологія Icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Історія як ідеологія
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Социс :: Пізнання та істина :: ідеологія-
Перейти до: